event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
07. Mar 2017
Doprajte jarný refresh aj Vášmu domovu

Počasie vonku už pomaly pripomína jar a preto je na čase vymeniť zimnú náladu a dokorácie za tie jarné. My Vám ponúkame pár inšpirácií, ktoré vo Vašom domove zaručene vykúzlia závan sviežosti – koniec koncov o tom JAR je.

Pre toto ročné obdobie sú typické najmä výrazné a veselé farby – žltá, zelená, modrá, oranžová, ružová a to buď do oka bijúce odtiene alebo jemné pastelové. Úplným hitom sa stáva zelenomodrá či tyrkysová v kombinácii práve so žltou farbou. 

23. Feb 2017
Svadobné trendy na rok 2017

Každá budúca nevesta by mala vedieť, aké svadobné trendy sú určené na tento rok. Niektorí by si mysleli, že na plánovanie svadby a sledovanie trendov je celkom priskoro. Vy ako budúce nevesty mi dáte za pravdu, že už teraz je možno neskoro. Ak Vás v tomto roku čaká deň D, tak je tento článok určený práve pre Vás – možno si v ňom nájdete to svoje vysnívané.Svadobná výzdoba patrí k tým najdôležitejším krokom pri plánovaní svadby. Nenechajte preto nič na náhodu a inšpirujte sa novinkami, ktoré rok 2017 prináša. Ten by sa mal niesť v znamení jednoduchosti a pomyslenej ľahkosti.

07. Feb 2017
Túto kuchynskú pomôcku dokážeme využiť aj úplne inak ako pečením!

Čo by ste povedali na to, že takú formu na muffiny vieme využiť aj inak ako pečením? Dá sa tomu len ťažko veriť... My vám ponúkame zopár nápadov ako sa to dá efektne a hlavne originálne.  winkVyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.