event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
28. Dec 2016
Takto sa oslavuje Nový rok vo svete!

Oslavy Nového roka patria k tým najväčším na svete. My sa síce držíme pomyslenej klasiky v podobe strieľajúceho šampanského a ohňostrojov, ale v niektorých kútoch sveta vedia ako ho osláviť oveľa originálnejšie. Ak sa rozhodnete tráviť Silvester a Nový rok niekde v zahraničí, nebuďte prekvapení ak uvidíte lietať nábytok von oknom či hromadne bozkávajúcich sa ľudí. laugh

19. Dec 2016
Vianočné cukrovinky extra rýchlo a jednoducho

Vianoce sú najkrajším dňom v roku. Pre gazdinky sú na druhú stranu aj trochu stresujúce. Každá z nás vie prečo – najviac času totiž strávime v spoločnosti so sporákom alebo rúrou na pečenie. Vianočné cukrovinky však nemusíte vypekať 2 týždne dopredu a vymýšľať plán čo skôr piecť. Jednoduché, chutné a hlavne zdravé občerstvenie môžete pripraviť za pár minút a nemusíte mať žiadne výčitky, že priberiete viac ako by ste chceli. Na záver pridávam aj pár tipov ako si aj z tých klasických receptov urobiť zdravšie varianty. 

13. Dec 2016
Handmade vianočné pohľadnice

Chceli by ste poslať rodine originálne vianočné prianie? Nechajte sa inšpirovať týmito nápadmi a vložte do tvorby kúsok seba. Zaručene potešia vašich blízkych a svojou nevšednosťou si zaslúžia aj čestné miesto. Tak poďme na to... winkVyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.