event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
27. Oct 2016
Halloweenske pochúťky, ktoré vám vyrazia dych

Halloween sa pomaly blíži a ak sa chystáte urobiť menšiu párty len nenachádzate dostatočnú inšpiráciu na tématické občerstvenie, ponúkame vám pár dokonalých ukážok, ktoré stoja za to. Zažente nudu, vymeňte chlebíčky za niečo pestrejšie a uvítajte svojich hostí ako sa na Halloween patrí.

19. Oct 2016
Domáca horúca čokoláda - zahreje a pohladí dušu

Dospelý – nedospelý,  každý z nás si rád pochutí na niečom sladkom. V takýchto upršaných dňoch siahneme radšej po šálke niečoho horúceho, nehovoriac o teplej deke, spod ktorej by sme najradšej už nikdy nevyliezli. Prečo nie? Na jeseň je to priam nevyhnutné a čo je na tom najlepšie – môžeme si to dopriať úplne bez výčitiek. Ak sa vám nechce vystrčiť čo i len prst z domu, máme pre vás recept na domácu horúcu čokoládu, ktorú si jednoducho zamilujete.

10. Oct 2016
Jesenné dekorácie rýchlo a jednoducho

Príroda je momentálne odetá v pestrofarebnom šate so zlatistými odleskami pripomínajúce posledné slnečné lúče. Jeseň vnímame skôr melancholicky než pozitívne a pritom je plná nevyčerpateľnej inšpirácie a veľkým množstvom nápadov na dekorácie, ktoré môžeme využiť na spestrenie a zútulnenie nášho domova. 

Dekorácie si môžete vyrobiť aj vy sami - zapojiť tak svoju fantáziu a vytvoriť dekorácie, ktoré  majú svoj príbeh a dušu. Všetko čo sa tvári nevýrazne a bežne môžete premeniť na niečo zaujímavé a krásne. Vniesť do domova kúsok prírody a seba má oveľa väčšie čaro než kúpiť hotové dekorácie v nákupnom centre. Ak aj vy patríte k skupinke ľudí „NEVIEM ČO SO SEBOU“, tak pre vás budú tieto jednoduché a rýchle DIY (do it yourself) nápady ako stvorené.Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.