event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
18. Aug 2016
Čo hovorí história o vzniku Cateringu?

Prečo a ako vznikol catering? Poznáte odpoveď na túto otázku? My áno. Catering sa vyvíjal pomaly a postupne až kým nenabral ten správny smer, ktorým sa dnes uberá. Poďte sa s nami preniesť do dávnych čias a zistiť niečo o čom ste možno ani netušili.  

11. Aug 2016
Svadobné trendy 2016 – CATERING

Tak ako ide móda s dobou tak je to aj s cateringom – a svadby nie sú žiadnou výnimkou. Tie časy, kedy sa konali svadby výlučne na tradičných miestach s klasickou hostinou, svadobnou tortou s jedným vzorom a domácimi zákuskami (typu: punčové rezy, krémeše, veterníky...) sú už dávno preč. Dnes sa môžeme stretnúť s požiadavkami najrozličnejšieho druhu. Veľkým hitom sú svadby na zámkoch, kaštieľoch, či v prírodnom prostredí, alebo v slávnostnom stane. Dokonca sa môže aj samotný obrad odohrať vonku, pričom catering zohráva významnú rolu. S tým má Sharkam bohaté skúsenosti.    

04. Aug 2016
Svet kávy

Každý z nás vie, čo je káva. Vieme si predstaviť jej diabolskú čiernu farbu, výraznú a prenikavú vôňu pražených zrniek, ktorá prebúdza naše zmysly a vytiahne nás z postele. Niektorí ju milujú, iným nie je veľmi po chuti a preto siahajú radšej po čaji. Milovníci kávy si ju dokážu vychutnať nielen jedným zmyslom ale rovno piatimi, preto poskytuje 5-násobný zážitok.

A viete si predstaviť ochutnávku káv z rôznych kútov sveta od Sharkamu? MY ÁNO. Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.