event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
19. Oct 2016
Domáca horúca čokoláda - zahreje a pohladí dušu

Dospelý – nedospelý,  každý z nás si rád pochutí na niečom sladkom. V takýchto upršaných dňoch siahneme radšej po šálke niečoho horúceho, nehovoriac o teplej deke, spod ktorej by sme najradšej už nikdy nevyliezli. Prečo nie? Na jeseň je to priam nevyhnutné a čo je na tom najlepšie – môžeme si to dopriať úplne bez výčitiek. Ak sa vám nechce vystrčiť čo i len prst z domu, máme pre vás recept na domácu horúcu čokoládu, ktorú si jednoducho zamilujete.

10. Oct 2016
Jesenné dekorácie rýchlo a jednoducho

Príroda je momentálne odetá v pestrofarebnom šate so zlatistými odleskami pripomínajúce posledné slnečné lúče. Jeseň vnímame skôr melancholicky než pozitívne a pritom je plná nevyčerpateľnej inšpirácie a veľkým množstvom nápadov na dekorácie, ktoré môžeme využiť na spestrenie a zútulnenie nášho domova. 

Dekorácie si môžete vyrobiť aj vy sami - zapojiť tak svoju fantáziu a vytvoriť dekorácie, ktoré  majú svoj príbeh a dušu. Všetko čo sa tvári nevýrazne a bežne môžete premeniť na niečo zaujímavé a krásne. Vniesť do domova kúsok prírody a seba má oveľa väčšie čaro než kúpiť hotové dekorácie v nákupnom centre. Ak aj vy patríte k skupinke ľudí „NEVIEM ČO SO SEBOU“, tak pre vás budú tieto jednoduché a rýchle DIY (do it yourself) nápady ako stvorené.

26. Sep 2016
Trendy v stolovaní na rok 2016

Je viac ako nad slnko jasné, že trendy sa menia aj pri stolovaní. Už nie sme obmedzení tak, ako to bývalo ešte dávno. V podstate môžeme použiť čokoľvek čo sa nám zapáči a vďaka tomu vyčarovať stolovanie na vyššej úrovni. Máte radi more? Zvoľte námornícky štýl.. Môžete použiť kamienky, morské hviezdice, mušle - jednoducho si pripomeňte obdobie, na ktoré máte pekné spomienky...Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.