event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
15. Jun 2016
Poklady v podobe šperkov a obrazov poznáme. Ale čo tak syr?

Zvyčajne medzi poklady a drahocennosti automaticky zaraďujeme šperky, zlato, diamanty. V gastronómii pojem drahocennosť nadobúda úplne iný význam a rozmer. Vína a destiláty, koreniny a suroviny – to sú naše poklady. Výroba kvalitného syru je časovo náročný proces, pretože správne a dostatočné prezretie syru trvá niekoľko mesiacov a tie najdrahšie niekoľko rokov. Tým, že syr dozrieva, mení svoju farbu a čo je najdôležitejšie – CHUŤ. Rebríček sme zostavovali od posledného piateho miesta až po víťaza spomedzi najdrahších syrov.

07. Jun 2016
Studená jahodová polievka s kvapkou vodky

Leto je už za dverami a sezóna jahôd práve zažíva svoj vrchol, my Vám ukážeme ako môžete okrem klasických spôsobov spracovania jahôd, ochutnať Vaše obľúbené ovocie po novom. Všetko čo budete potrebovať sú kvalitné čerstvé jahody buď z Vašej záhradky alebo z Vašej obľúbenej farmy či predajcu na trhu. 

03. Jun 2016
Víno PURUS

Za prozaickým latinským názvom, ktorý si za svoj vybralo známe rodinné vinárstvo z Modry, sa skrýva milý dvojzmysel. „Čisté“ vinárstvo rodiny Čistých reprezentuje okrem iného čestný prístup k pestovaniu hrozna a výrobe tzv. teroárnych vín. Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.