event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
24. May 2016
Grilovačka od Sharkamu

Leto je za rohom a my už vieme, čo to pre nás znamená. Slniečko Vás láka von - ísť do prírody, alebo si vychutnať dobré jedlo v dobrej spoločnosti. Najobľúbenejšie sú letné grilovačky, či už s rodinou alebo priateľmi. Jedlo a zážitky spájajú ľudí, ale čo tak aby bolo samotné jedlo zážitkom? Toto a ešte viac Vám Sharkam dokáže zabezpečiť. 

15. Apr 2016
Culinary Days Bratislava 2016 - špargľové dni

Už tradične sa koncom apríla  budú konať Bratislava Culinary Days, street food podujatie v duchu znamenitých špecialít. Culinary Days je séria kulinárskych podujatí určená pre jej obyvateľov, návštevníkov a všetkých gurmánov....

05. Apr 2016
Večera v stane

Zorganizovať a naservírovať večeru nie je veľký problém. Vybrať si netradičné miesto pre túto večeru, tiež nie. Avšak! Postaviť stan v strede opusteného poľa na kopci a v ňom pohostiť 15 ľudí to už je výzva aj pre šéfkuchára...Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.