event catering

Viac info

royalty catering

Viac info

private catering

Viac info

public catering

Viac info

15 200 000
úžasných jedál

600 000
spokojných hostí

15
zamestnancov

20
prezidentov

4
králi a kráľovné
Za nás hovoria skúsenosti

A ešte by tam mala byť jedna nula. Z nej sme totiž firmu vybudovali. Zo slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Čísla hovoria sami za seba, no my by sme s Vami radi hovorili osobne. Príďte na kávu. Radi Vám odporučíme vhodný typ servisu, či zostavíme menu na mieru. Pozrite si najzaujímavejšie zrealizované akcie.

Naše referencie
Spoľahnite sa na nás

Ako si preveriť caterera? Môžete si prezrieť referencie, dať pripraviť ochutnávku, predložiť kalkuláciu, no servis ide vždy naostro. V konečnom dôsledku sa teda aj tak musíte spoľahnúť.

My sme spoľahliví. Máme stabilný tím ľudí, vlastnú prevádzku a techniku, vlastný inventár, varíme z kvalitných surovín. Naše postavenie na trhu nás zaväzuje k dodržiavaniu najvyšších štandardov kvality. Od roku 2013 máme navyše aj ISO certifikát 22 000.

Sharkam news
03. Apr 2017
Recept na jarnú klasiku - špargľové risotto

Vyskúšajte recept na skvelé risotto s bielou a zelenou špargľou od nášho šéfkuchára Andreja Brunu. 

30. Mar 2017
Tri dni v znamení špargle

V dňoch 27. – 29. apríla 2017, vyrastú na Primaciálnom námestí štyri otvorené stánky pagodového typu, v ktorých budú kuchári počas troch Šparľových dní pripravovať to najlepšie, čo chutí s hlavnou ingredienciou tejto sezóny. 

 

16. Mar 2017
ŠKODA KODIAK UVÁDZANIE NA TRH

V marci sme caterovali pre klienta SKODA auto Slovensko s.r.o., jeho VIP event pri príležitosti uvádzania jeho nového vozidla SKODA KODIAK – „obnovte spojenie s prírodou“Vyžiadajte si ponuku

Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár
so svojou požiadavkou a my sa Vám ozveme.

Odoslať
© 2014 Sharkam VIP Catering s.r.o.