Kto sme

Spoločnosť Sharkam s.r.o. bola založená v roku 1998. Teraz patríme medzi trhových lídrov v cateringu. Sme hrdí na to, že sme firmu vybudovali z nuly za použitia výlučne slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Staviame na korektných a stabilných vzťahoch a zdravom finančnom pozadí. Máme tvorivý, skúsený a stabilný tím 60tich ľudí. Od roku 2008 varíme, úradujeme, skladujeme a umývame vo vlastných priestoroch v Dúbravke pod lesom.

Venujeme sa cateringu a kantínovému stravovaniu a sme naozaj dobrí. Hlavná časť našej práce je event catering, popri tom sme, ako jedni z mála v Európe, špecialistami na protokolárny catering. V neposlednom rade caterujeme aj privátne oslavy a večierky. V posledných rokoch nás fascinujú street food podujatia, preto už tretí rok realizujeme projekt Bratislava Culinary Days, ako súčasť našej formy realizácie v Public cateringu. Od augusta 2015 prevádzkujeme bufet v závode Volkswagen slovakia a.s.

Naša obchodná politika je postavená na prvotriednom servise a kvalite. V obchodných podmienkach máme zakotvenú zároveň aj garanciu dostatočnej kvantity jedál a nápojov. V roku 2013 sme sa stali spoločnosťou certifikovanou podľa normy ISO 22000, ktorá rieši systém manažérstva bezpečnosti potravín.

Poznáme veľa zaujímavých priestorov, neustále hľadáme nové a niekedy si ich aj sami tvoríme. Prezrite si náš výber referencií, všetky sa nám tam nezmestia.

© 2024 Sharkam s.r.o.